Tente Pergola Besiktas

Tente Pergola Besiktas

Beşiktaş Otomatik Tente Pergola, Pergole Sistemleri Beşiktaş, Otomatik Tente Pergola, Pergole Sistemleri Beşiktaş, Açılır Kapanır Pergole Sistemleridir.

Beşiktaş Otomatik Tente Pergola Pergole Sistemleri

Beşiktaş Otomatik Tente Pergola, Pergole Sistemleri Beşiktaş, Otomatik Tente Pergola, Pergole Sistemleri Beşiktaş, Açılır Kapanır Pergole Sistemleri 4 mevsim hava koşullarına uygundur. Yüksek dayanımlı özel aluminyum profil yapısı ile diğer sistemlerden daha farklı ve güçlü bir sistemdir. Kalite farkımızı yaşayın.
Beşiktaş Pergola Tente Paslanmaz inox parçalar, pvc kaplı aluminyumdan üretilir.
Beşiktaş Pergola Tente Dayanıklı bir üründür 100 KM rüzgara 40 cm Kar yüküne dayanıklıdır.

Beşiktaş Otomatik Tente Pergola Pergole Sistemleri Teknik Özellikler

Özel tasarım Alüminyum profillerin özel bir boya ile kaplanmıştır. Üstün mukavemet özelliklerine sahiptir.
Tavanı örten kumaş membran kaplıdır kar suyu dahil geçirmezlik özelliğine sahiptir. Açılır Pergole Ateşe dayanıklıdır.
Yerinize özel ebatlarda taşıyıcı profiller kullanılmaktadır.
Monta bağlantı elemanları civata vide vs tamamı paslanmaz çeliktir.
Sistemimiz ithal motorlu ve kumandalıdır.
Saatte 100 km/h hızlık rüzgara ve kalınlığı 40 cm kadar kar yüküne dayanıklıdır.
Özel geliştirdiğimiz Beşiktaş ray sistemi kullanmaktayız.
Gergi mekanizması patentli amerikan malı kayış sistemidir.
Kocaeli Açılır Pergole Estetik görünümlü su iniş kanaları kullanılmaktadır.
Makara sistemi paslanmaz ve özel imalattır.
Kumandalı led aydıntalma sistemi kademeli aydınlatma yapılabilir.
5 yıl garanti kapsamındadır.

Beşiktaş Otomatik Tente Pergola Pergole

Pergola kelimesi gölgelik anlamına gelmektedir. Bioklimatik Pergola sisteminde ise Binanızın çeşitli yükseklik ve alanlarını çatı şeklinde kapatmanız mümkündür. Pergole Beşiktaş tente systemi yaz güneşinin sıcağından korur ve soğuk kış günleriden kar yağmur rüzgar soğuk gibi etkenlerden etkilenmemenizi sağlar. Açılır kapatılır odesa pergolanın diğer avantajıda etrafı cam sistemi ile kapanabilir ve geniş konforlu alanlar sağlayabilir. İhtiyacınız doğrultusunda odesa pergole systeminizin ahşap veya alüminyum olmasını tercih yapabilirsiniz. Gölgelik çatı sistemi olan pergole ile balkon, verande gibi alanlarınızı yaz kış keyifle kullanabillirsiniz.

Açılır Kapanır Pergole Zerafeti

Açılır kapanır pergole sizleri güneş, kar ve yağmurun etkisinden korurken evinizin güzel görünmesini sağlamaktadır. fakat açılır kapanır odesa pergole sistemi yaptırılırken kolonların ve kirişlerin detayları, ray kayma sistemi ile su tahliye sistemi büyük önem taşımaktadır. Hem şık hemde estetik bir tasarım ile yapılması gerekmektedir. Uzun yıllar sağlıklı bir kullanım sağlamak adına binalara özel çalışmalar yapılmalıdır. Pergole yaptırmaya karar verdiğinizde kendi mekanlarınıza vede zevkinize özel şekilde tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız şekle uygun mimari proelendirme ve uygulama yapabilmekteyiz
Açılır Kapanır Bioclimatic Pergola Modelleri

Beşiktaş Açılır Pergole

İhtiyaçlara ve binanınızın yapısına göre uygulama yapılabilecek pek çok pergole modelimiz mevcuttur. Radyan modeller çok tercih edilmekle beraber. Duvardan askılı yada Profilden askılı modelleri ile daha geniş mekanlar sağlanabilmektedir.
Çift yöne askılı ve çift yöne açılır kapanır pergole sistemleri geniş mekanlarda tercih edilir.
Açılır Kapanır Pergola Kullanım Alanları
Açılır kapanır pergole sistemi son yıllarda epey sık tercih ediliyor. Cafe restoran gibi alanlarda sigara içilebilir alan yaratmak için tercih sebebidir. Ergonomik olması, kolay kurulması, hızlı kullanım, sorunsuz bir sistem olması tercih sebebidir. *Bahçe ler
*Ev balkonları
*Cafeler ve restoranlar
*Otellerde havuzbaşlarında sıkça kullanılır.
Açılır Kapanır Beşiktaş Pergole Fiyatları
Açılır kapanır odesa pergole fiyatları yapılacak yer yükseklik, en ve boy gibi fiziksel özelliklerin yanında seçilen pergolanın özelliklerine göre motor, ray, profil ve kumanda seçimine göre rakamlar farklılıklar göstermektedir.

Tente Pergola Hizmet Bölgelerimiz

Tente Pergola Abbasağa, Tente Pergola Akatlar, Tente Pergola Arnavutköy, Tente Pergola Balmumcu, Tente Pergola Bebek, Tente Pergola Cihannuma, Tente Pergola Dikilitaş, Tente Pergola Etiler, Tente Pergola Gayrettepe, Tente Pergola Konaklar, Tente Pergola Kuruçesme, Tente Pergola Kültür, Tente Pergola Levazım, Tente Pergola Levent, Tente Pergola Mecidiye, Tente Pergola Muradiye, Tente Pergola Nisbetiye, Tente Pergola Ortaköy, Tente Pergola Sinanpaşa, Tente Pergola Türkali, Tente Pergola Ulus, Tente Pergola Vişnezade, Tente Pergola Yıldız